IS15ABFP4B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IS15ABFP4B.
| चित्र |
| निर्माता | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SmartDisplay™ | SmartDisplay™ | SmartDisplay™ | SmartDisplay™ | SmartDisplay™ |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Pushbutton, LCD | Pushbutton, LCD | Pushbutton, LCD | Pushbutton, LCD | Pushbutton, LCD |
| ViewingArea | 15.0mm L x 10.8mm W | 15.0mm L x 10.8mm W | 15.0mm L x 10.8mm W | 15.0mm L x 10.8mm W | 15.0mm L x 10.8mm W |
| FaceSize | 23.13mm L x 20.59mm W | 23.13mm L x 20.59mm W | 23.13mm L x 20.59mm W | 23.13mm L x 20.59mm W | 23.13mm L x 20.59mm W |
| PixelFormat | 36 x 24 | 36 x 24 | 36 x 24 | 36 x 24 | 36 x 24 |
| Circuit | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO |
| SwitchFunction | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom |
| ContactRating@Voltage | 0.1A @ 12VDC | 0.1A @ 12VDC | 0.1A @ 12VDC | 0.1A @ 12VDC | 0.1A @ 12VDC |
| SupplyVoltage | 3.0 ~ 5.5VDC | 3.0 ~ 5.5VDC | 3.0 ~ 5.5VDC | 3.0 ~ 5.5VDC | 3.0 ~ 5.5VDC |