Infineon Technologies IRS2003STRPBF
भाग संख्या
IRS2003STRPBF
निर्माता
Infineon Technologies
श्रेणी:
PMIC - ゲート ドライバ
पैकेज
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
डेटाशीत
印度语IRS2003STRPBF.pdf
विवरण
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order IRS2003STRPBF on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the IRS2003STRPBF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IRS2003STRPBF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IRS2003STRPBF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series - - - - -
DrivenConfiguration Half-Bridge Half-Bridge Half-Bridge Half-Bridge Half-Bridge
ChannelType Independent Independent Independent Independent Independent
NumberofDrivers 2 2 2 2 2
Voltage-Supply 10V ~ 20V 10V ~ 20V 10V ~ 20V 10V ~ 20V 10V ~ 20V
LogicVoltage-VILVIH 0.8V, 2.5V 0.8V, 2.5V 0.8V, 2.5V 0.8V, 2.5V 0.8V, 2.5V
Current-PeakOutput(SourceSink) 290mA, 600mA 290mA, 600mA 290mA, 600mA 290mA, 600mA 290mA, 600mA
HighSideVoltage-Max(Bootstrap) 200 V 200 V 200 V 200 V 200 V