IRKH142/12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IRKH142/12.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-OffState | 1.2 kV | 1.2 kV | 1.2 kV | 1.2 kV | 1.2 kV |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 140 A | 140 A | 140 A | 140 A | 140 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 310 A | 310 A | 310 A | 310 A | 310 A |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 2.5 V | 2.5 V | 2.5 V | 2.5 V | 2.5 V |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA | 150 mA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 4500A, 4712A | 4500A, 4712A | 4500A, 4712A | 4500A, 4712A | 4500A, 4712A |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 200 mA | 200 mA | 200 mA | 200 mA | 200 mA |