Renesas Electronics America Inc IDT71V65602S100BQ
भाग संख्या
IDT71V65602S100BQ
निर्माता
Renesas Electronics America Inc
श्रेणी:
メモリ
पैकेज
165-TBGA
डेटाशीत
印度语IDT71V65602S100BQ.pdf
विवरण
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order IDT71V65602S100BQ on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the IDT71V65602S100BQ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IDT71V65602S100BQ?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)