TE Connectivity Raychem Cable Protection HTAT-32/8-0-40MM
भाग संख्या
HTAT-32/8-0-40MM
निर्माता
TE Connectivity Raychem Cable Protection
श्रेणी:
熱収縮チューブ
पैकेज
डेटाशीत
印度语HTAT-32/8-0-40MM.pdf
विवरण
HEATSHRINK 1.26 BLACK
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order HTAT-32/8-0-40MM on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the HTAT-32/8-0-40MM price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HTAT-32/8-0-40MM?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series HTAT HTAT HTAT HTAT HTAT
ProductStatus Active Active Active Active Active
ShrinkageRatio 4 to 1 4 to 1 4 to 1 4 to 1 4 to 1
Length - - - - -
InnerDiameter-Supplied 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm) 1.260 (32.00mm)
InnerDiameter-Recovered 0.315 (8.00mm) 0.315 (8.00mm) 0.315 (8.00mm) 0.315 (8.00mm) 0.315 (8.00mm)
RecoveredWallThickness 0.098 (2.49mm) 0.098 (2.49mm) 0.098 (2.49mm) 0.098 (2.49mm) 0.098 (2.49mm)
Color Black Black Black Black Black
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
ShrinkTemperature 80°C 80°C 80°C 80°C 80°C