Sprague-Goodman GXA36002
भाग संख्या
GXA36002
निर्माता
Sprague-Goodman
श्रेणी:
トリマー、可変コンデンサ
पैकेज
डेटाशीत
印度语GXA36002.pdf
विवरण
CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order GXA36002 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the GXA36002 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GXA36002?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GXA36002.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as GXA36002 pin diagram, GXA36002 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series FILMTRIM® FILMTRIM® FILMTRIM® FILMTRIM® FILMTRIM®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CapacitanceRange 4.5 ~ 36pF 4.5 ~ 36pF 4.5 ~ 36pF 4.5 ~ 36pF 4.5 ~ 36pF
AdjustmentType Top and Bottom Top and Bottom Top and Bottom Top and Bottom Top and Bottom
Voltage-Rated 100 V 100 V 100 V 100 V 100 V
Q@Freq 1500 @ 1MHz 1500 @ 1MHz 1500 @ 1MHz 1500 @ 1MHz 1500 @ 1MHz
Size/Dimension 0.335 L x 0.295 W (8.50mm x 7.50mm) 0.335 L x 0.295 W (8.50mm x 7.50mm) 0.335 L x 0.295 W (8.50mm x 7.50mm) 0.335 L x 0.295 W (8.50mm x 7.50mm) 0.335 L x 0.295 W (8.50mm x 7.50mm)
Height-Seated(Max) 0.449 (11.40mm) 0.449 (11.40mm) 0.449 (11.40mm) 0.449 (11.40mm) 0.449 (11.40mm)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C