Sprague-Goodman GFL12100R
भाग संख्या
GFL12100R
निर्माता
Sprague-Goodman
श्रेणी:
トリマー、可変コンデンサ
पैकेज
डेटाशीत
印度语GFL12100R.pdf
विवरण
CAP TRIMMER 1-120PF 1000V TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order GFL12100R on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the GFL12100R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GFL12100R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GFL12100R.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as GFL12100R pin diagram, GFL12100R datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman Sprague-Goodman
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PISTONCAP® PISTONCAP® PISTONCAP® PISTONCAP® PISTONCAP®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CapacitanceRange 1 ~ 120pF 1 ~ 120pF 1 ~ 120pF 1 ~ 120pF 1 ~ 120pF
AdjustmentType Side Side Side Side Side
Voltage-Rated 1000 V 1000 V 1000 V 1000 V 1000 V
DielectricMaterial Glass Glass Glass Glass Glass
Q@Freq 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz 250 @ 20MHz
Size/Dimension 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm) 0.312 Dia (7.92mm)
Height-Seated(Max) 2.080 (52.83mm) 2.080 (52.83mm) 2.080 (52.83mm) 2.080 (52.83mm) 2.080 (52.83mm)
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C