G3VM-401VY.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of G3VM-401VY.
| चित्र |
| Package/Case | 4-SOP (0.179, 4.55mm) | 4-SOP (0.179, 4.55mm) | 4-SOP (0.179, 4.55mm) | 4-SOP (0.179, 4.55mm) | 4-SOP (0.179, 4.55mm) |
| Series | G3VM | G3VM | G3VM | G3VM | G3VM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| OutputType | AC, DC | AC, DC | AC, DC | AC, DC | AC, DC |
| Voltage-Input | 1.27VDC | 1.27VDC | 1.27VDC | 1.27VDC | 1.27VDC |
| Voltage-Load | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V |
| LoadCurrent | 110 mA | 110 mA | 110 mA | 110 mA | 110 mA |
| On-StateResistance(Max) | 65 Ohms | 65 Ohms | 65 Ohms | 65 Ohms | 65 Ohms |