G3VM-401CR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of G3VM-401CR.
| चित्र |
| Package/Case | 8-DIP (0.300, 7.62mm) | 8-DIP (0.300, 7.62mm) | 8-DIP (0.300, 7.62mm) | 8-DIP (0.300, 7.62mm) | 8-DIP (0.300, 7.62mm) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | G3VM | G3VM | G3VM | G3VM | G3VM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| OutputType | AC, DC | AC, DC | AC, DC | AC, DC | AC, DC |
| Voltage-Input | 1.64VDC | 1.64VDC | 1.64VDC | 1.64VDC | 1.64VDC |
| Voltage-Load | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V | 0 V ~ 400 V |
| LoadCurrent | 400 mA | 400 mA | 400 mA | 400 mA | 400 mA |
| On-StateResistance(Max) | 5 Ohms | 5 Ohms | 5 Ohms | 5 Ohms | 5 Ohms |