Diodes Incorporated FN2500178
भाग संख्या
FN2500178
निर्माता
Diodes Incorporated
श्रेणी:
発振器
पैकेज
डेटाशीत
印度语FN2500178.pdf
विवरण
XTAL OSC XO 25.000625MHZ CMOS
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order FN2500178 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the FN2500178 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FN2500178?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FN2500178.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as FN2500178 pin diagram, FN2500178 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25.000625 MHz 25.000625 MHz 25.000625 MHz 25.000625 MHz 25.000625 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType - - - - -
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)