Triad Magnetics F28-1300-C2-B
भाग संख्या
F28-1300-C2-B
निर्माता
Triad Magnetics
श्रेणी:
電力トランス
पैकेज
डेटाशीत
印度语F28-1300-C2-B.pdf
विवरण
PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order F28-1300-C2-B on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the F28-1300-C2-B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of F28-1300-C2-B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of F28-1300-C2-B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Triad Magnetics Triad Magnetics Triad Magnetics Triad Magnetics Triad Magnetics
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core
Voltage-Primary 115V 115V 115V 115V 115V
Voltage-Secondary(FullLoad) Parallel 14V, Series 28V Parallel 14V, Series 28V Parallel 14V, Series 28V Parallel 14V, Series 28V Parallel 14V, Series 28V
Current-Output(Max) Parallel 2.6A, Series 1.3A Parallel 2.6A, Series 1.3A Parallel 2.6A, Series 1.3A Parallel 2.6A, Series 1.3A Parallel 2.6A, Series 1.3A
PrimaryWinding(s) Single Single Single Single Single
SecondaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
CenterTap No No No No No
Power-Max 36VA 36VA 36VA 36VA 36VA
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
TerminationStyle PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin PC Pin
Size/Dimension 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W 66.68mm L x 55.55mm W
Height-Seated(Max) 39.67mm 39.67mm 39.67mm 39.67mm 39.67mm