Cornell Dubilier Electronics (CDE) ESRD2R2M16B
भाग संख्या
ESRD2R2M16B
डेटाशीत
印度语ESRD2R2M16B.pdf
विवरण
CAP ALUM POLY 2.2UF 20% 16V SMD