ERZ-VA7D511.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERZ-VA7D511.
| चित्र |
| Series | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V |
| MaximumDCVolts | 410 V | 410 V | 410 V | 410 V | 410 V |
| VaristorVoltage(Min) | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V |
| VaristorVoltage(Max) | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V |
| Current-Surge | 1.75 kA | 1.75 kA | 1.75 kA | 1.75 kA | 1.75 kA |
| Energy | 45J | 45J | 45J | 45J | 45J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 90 pF @ 1 MHz | 90 pF @ 1 MHz | 90 pF @ 1 MHz | 90 pF @ 1 MHz | 90 pF @ 1 MHz |