Panasonic Electronic Components ERG-2SJ181A
भाग संख्या
ERG-2SJ181A
निर्माता
Panasonic Electronic Components
श्रेणी:
スルー ホール抵抗器
पैकेज
Axial
डेटाशीत
印度语ERG-2SJ181A.pdf
विवरण
RES 180 OHM 5% 2W AXIAL