Panasonic Electronic Components ERG-1SJ201
भाग संख्या
ERG-1SJ201
निर्माता
Panasonic Electronic Components
श्रेणी:
スルー ホール抵抗器
पैकेज
Axial
डेटाशीत
印度语ERG-1SJ201.pdf
विवरण
RES 200 OHM 5% 1W AXIAL