API Delevan Inc. ER1641-391KR
भाग संख्या
ER1641-391KR
निर्माता
API Delevan Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Axial
डेटाशीत
印度语ER1641-391KR.pdf
विवरण
FIXED IND 390NH 670MA 180MOHM TH
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order ER1641-391KR on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the ER1641-391KR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ER1641-391KR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ER1641-391KR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ER1641 ER1641 ER1641 ER1641 ER1641
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Phenolic Phenolic Phenolic Phenolic Phenolic
Inductance 390 nH 390 nH 390 nH 390 nH 390 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 670 mA 670 mA 670 mA 670 mA 670 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 180mOhm Max 180mOhm Max 180mOhm Max 180mOhm Max 180mOhm Max
Q@Freq 44 @ 25MHz 44 @ 25MHz 44 @ 25MHz 44 @ 25MHz 44 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 250MHz 250MHz 250MHz 250MHz 250MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz