ELT-5KT470LB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELT-5KT470LB.
| चित्र |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | 5KT | 5KT | 5KT | 5KT | 5KT |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 47 µH | 47 µH | 47 µH | 47 µH | 47 µH |
| Tolerance | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% | ±15% |
| CurrentRating(Amps) | 300 mA | 300 mA | 300 mA | 300 mA | 300 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 1.7Ohm | 1.7Ohm | 1.7Ohm | 1.7Ohm | 1.7Ohm |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |