ELF-20N022A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELF-20N022A.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | N | N | N | N | N |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| FilterType | - | - | - | - | - |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | - | - | - | - | - |
| Inductance@Frequency | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Max) | 2.2A | 2.2A | 2.2A | 2.2A | 2.2A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 111mOhm (Typ) | 111mOhm (Typ) | 111mOhm (Typ) | 111mOhm (Typ) | 111mOhm (Typ) |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.787 L x 1.260 W (20.00mm x 32.00mm) | 0.787 L x 1.260 W (20.00mm x 32.00mm) | 0.787 L x 1.260 W (20.00mm x 32.00mm) | 0.787 L x 1.260 W (20.00mm x 32.00mm) | 0.787 L x 1.260 W (20.00mm x 32.00mm) |
| Height(Max) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) | 1.181 (30.00mm) |