Panasonic Electronic Components ELC-18E150
भाग संख्या
ELC-18E150
पैकेज
Radial, Vertical Cylinder (Open)
डेटाशीत
印度语ELC-18E150.pdf
विवरण
FIXED IND 15UH 5.4A 17 MOHM TH