Panasonic Electronic Components ELC-18B100L
भाग संख्या
ELC-18B100L
पैकेज
Radial, Vertical Cylinder (Open)
डेटाशीत
印度语ELC-18B100L.pdf
विवरण
FIXED IND 10UH 6.5A 17 MOHM TH