Panasonic Electronic Components ELC-09D561F
भाग संख्या
ELC-09D561F
निर्माता
Panasonic Electronic Components
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Radial, Vertical Cylinder
डेटाशीत
印度语ELC-09D561F.pdf
विवरण
FIXED IND 560UH 360MA 1.1 OHM TH