EEH-ZA1E470P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EEH-ZA1E470P.
| चित्र |
| Series | ZA | ZA | ZA | ZA | ZA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Hybrid | Hybrid | Hybrid | Hybrid | Hybrid |
| Capacitance | 47 µF | 47 µF | 47 µF | 47 µF | 47 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| Applications | Automotive | Automotive | Automotive | Automotive | Automotive |
| Features | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@LowFrequency | 195 mA @ 100 Hz | 195 mA @ 100 Hz | 195 mA @ 100 Hz | 195 mA @ 100 Hz | 195 mA @ 100 Hz |
| RippleCurrent@HighFrequency | 1.3 A @ 100 kHz | 1.3 A @ 100 kHz | 1.3 A @ 100 kHz | 1.3 A @ 100 kHz | 1.3 A @ 100 kHz |
| Impedance | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.240 (6.10mm) | 0.240 (6.10mm) | 0.240 (6.10mm) | 0.240 (6.10mm) | 0.240 (6.10mm) |
| SurfaceMountLandSize | 0.260 L x 0.260 W (6.60mm x 6.60mm) | 0.260 L x 0.260 W (6.60mm x 6.60mm) | 0.260 L x 0.260 W (6.60mm x 6.60mm) | 0.260 L x 0.260 W (6.60mm x 6.60mm) | 0.260 L x 0.260 W (6.60mm x 6.60mm) |