Panasonic Electronic Components EEF-CD0J220ER
भाग संख्या
EEF-CD0J220ER
डेटाशीत
印度语EEF-CD0J220ER.pdf
विवरण
CAP ALUM POLY 22UF 20% 6.3V SMD