ECW-H16822JVB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECW-H16822JVB.
| चित्र |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ECW-H(V) | ECW-H(V) | ECW-H(V) | ECW-H(V) | ECW-H(V) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 8200 pF | 8200 pF | 8200 pF | 8200 pF | 8200 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-DC | 1600V (1.6kV) | 1600V (1.6kV) | 1600V (1.6kV) | 1600V (1.6kV) | 1600V (1.6kV) |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.906 L x 0.295 W (23.00mm x 7.50mm) | 0.906 L x 0.295 W (23.00mm x 7.50mm) | 0.906 L x 0.295 W (23.00mm x 7.50mm) | 0.906 L x 0.295 W (23.00mm x 7.50mm) | 0.906 L x 0.295 W (23.00mm x 7.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.827 (21.00mm) | 0.827 (21.00mm) | 0.827 (21.00mm) | 0.827 (21.00mm) | 0.827 (21.00mm) |
| Termination | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins |
| LeadSpacing | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) | 0.591 (15.00mm) |