ECS Inc. ECS-80-18-4X
भाग संख्या
ECS-80-18-4X
श्रेणी:
結晶
पैकेज
HC-49/US
डेटाशीत
印度语ECS-80-18-4X.pdf
विवरण
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
Product details
1. How to order ECS-80-18-4X on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the ECS-80-18-4X price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECS-80-18-4X?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECS-80-18-4X.
चित्र ECS-40-20-4X ECS-36-18-4X ECS-110.5-20-4X ECS-160-18-4X-CKM ECS-80-18-4X-CKM
निर्माता ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Package/Case HC-49/US HC-49/US HC-49/US HC-49/US HC-49/US
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 8 MHz 8 MHz 8 MHz 8 MHz 8 MHz
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
FrequencyTolerance ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
LoadCapacitance 18pF 18pF 18pF 18pF 18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms 80 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C
Ratings - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.447 L x 0.183 W (11.35mm x 4.65mm) 0.447 L x 0.183 W (11.35mm x 4.65mm) 0.447 L x 0.183 W (11.35mm x 4.65mm) 0.447 L x 0.183 W (11.35mm x 4.65mm) 0.447 L x 0.183 W (11.35mm x 4.65mm)