ECO-105-24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECO-105-24.
| चित्र |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | EcoTran | EcoTran | EcoTran | EcoTran | EcoTran |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core | Laminated Core |
| Voltage-Primary | 115V, 230V | 115V, 230V | 115V, 230V | 115V, 230V | 115V, 230V |
| Voltage-Secondary(FullLoad) | Parallel 12V, Series 24V | Parallel 12V, Series 24V | Parallel 12V, Series 24V | Parallel 12V, Series 24V | Parallel 12V, Series 24V |
| Current-Output(Max) | Parallel 8.7A, Series 4.3A | Parallel 8.7A, Series 4.3A | Parallel 8.7A, Series 4.3A | Parallel 8.7A, Series 4.3A | Parallel 8.7A, Series 4.3A |
| PrimaryWinding(s) | Dual | Dual | Dual | Dual | Dual |
| SecondaryWinding(s) | Dual | Dual | Dual | Dual | Dual |
| CenterTap | No | No | No | No | No |
| Power-Max | 105VA | 105VA | 105VA | 105VA | 105VA |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 90.00mm L x 106.00mm W | 90.00mm L x 106.00mm W | 90.00mm L x 106.00mm W | 90.00mm L x 106.00mm W | 90.00mm L x 106.00mm W |
| Height-Seated(Max) | 96.00mm | 96.00mm | 96.00mm | 96.00mm | 96.00mm |