DS1077LU-40.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DS1077LU-40.
| चित्र |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | * | * | * | * | * |
| Count | - | - | - | - | - |
| Frequency | 4.87kHz ~ 40MHz | 4.87kHz ~ 40MHz | 4.87kHz ~ 40MHz | 4.87kHz ~ 40MHz | 4.87kHz ~ 40MHz |
| Voltage-Supply | - | - | - | - | - |
| Current-Supply | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA | 15 mA |