DS1075Z-20.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DS1075Z-20.
| चित्र |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) |
| Packaging | Tube,Tube | Tube,Tube | Tube,Tube | Tube,Tube | Tube,Tube |
| Series | EconOscillator™ | EconOscillator™ | EconOscillator™ | EconOscillator™ | EconOscillator™ |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Count | - | - | - | - | - |
| Frequency | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| Voltage-Supply | 4.75V ~ 5.25V | 4.75V ~ 5.25V | 4.75V ~ 5.25V | 4.75V ~ 5.25V | 4.75V ~ 5.25V |
| Current-Supply | 35 mA | 35 mA | 35 mA | 35 mA | 35 mA |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |