Eaton - Electronics Division DR127-471-R
भाग संख्या
DR127-471-R
निर्माता
Eaton - Electronics Division
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
印度语DR127-471-R.pdf
विवरण
FIXED IND 470UH 850MA 861MOHM SM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order DR127-471-R on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the DR127-471-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DR127-471-R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DR127-471-R.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series DR DR DR DR DR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 850 mA 850 mA 850 mA 850 mA 850 mA
Current-Saturation(Isat) 1.68A 1.68A 1.68A 1.68A 1.68A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 861mOhm 861mOhm 861mOhm 861mOhm 861mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz