DFA75BA80.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DFA75BA80.
| चित्र |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-OffState | 800 V | 800 V | 800 V | 800 V | 800 V |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 75 A | 75 A | 75 A | 75 A | 75 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 3 V | 3 V | 3 V | 3 V | 3 V |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 70 mA | 70 mA | 70 mA | 70 mA | 70 mA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 910A, 1000A | 910A, 1000A | 910A, 1000A | 910A, 1000A | 910A, 1000A |