Cypress Semiconductor Corp CY7C1474BV25-167BGIT
भाग संख्या
CY7C1474BV25-167BGIT
निर्माता
Cypress Semiconductor Corp
श्रेणी:
メモリ
पैकेज
209-BGA
डेटाशीत
印度语CY7C1474BV25-167BGIT.pdf
विवरण
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 209FBGA
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CY7C1474BV25-167BGIT on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CY7C1474BV25-167BGIT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1474BV25-167BGIT?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series NoBL™ NoBL™ NoBL™ NoBL™ NoBL™
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V