Crystek Corporation CVSS-945-80.000
भाग संख्या
CVSS-945-80.000
निर्माता
Crystek Corporation
श्रेणी:
発振器
पैकेज
4-SMD, No Lead
डेटाशीत
印度语CVSS-945-80.000.pdf
विवरण
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ SNWV
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CVSS-945-80.000 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CVSS-945-80.000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CVSS-945-80.000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series CVSS-945 CVSS-945 CVSS-945 CVSS-945 CVSS-945
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 80 MHz 80 MHz 80 MHz 80 MHz 80 MHz
Function - - - - -
Output Sine Wave Sine Wave Sine Wave Sine Wave Sine Wave
Voltage-Supply 5V 5V 5V 5V 5V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.560 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) 0.560 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) 0.560 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) 0.560 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) 0.560 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm)