Central Technologies CTM2F-820J
भाग संख्या
CTM2F-820J
डेटाशीत
印度语CTM2F-820J.pdf
विवरण
82UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTM2F-820J on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CTM2F-820J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTM2F-820J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTM2F-820J.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTM2F-820J pin diagram, CTM2F-820J datasheet?
Inductance 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 162 mA 162 mA 162 mA 162 mA 162 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 3.9Ohm Max 3.9Ohm Max 3.9Ohm Max 3.9Ohm Max 3.9Ohm Max
Q@Freq 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz 50 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz 10MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz