Central Technologies CTM2F-431J
भाग संख्या
CTM2F-431J
डेटाशीत
印度语CTM2F-431J.pdf
विवरण
430UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTM2F-431J on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CTM2F-431J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTM2F-431J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTM2F-431J.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTM2F-431J pin diagram, CTM2F-431J datasheet?
Inductance 430 µH 430 µH 430 µH 430 µH 430 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 115 mA 115 mA 115 mA 115 mA 115 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 17Ohm Max 17Ohm Max 17Ohm Max 17Ohm Max 17Ohm Max
Q@Freq 65 @ 790kHz 65 @ 790kHz 65 @ 790kHz 65 @ 790kHz 65 @ 790kHz
Frequency-SelfResonant 4.2MHz 4.2MHz 4.2MHz 4.2MHz 4.2MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 790 kHz 790 kHz 790 kHz 790 kHz 790 kHz