Central Technologies CTH7RF-221K
भाग संख्या
CTH7RF-221K
निर्माता
Central Technologies
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Radial, Vertical Cylinder
डेटाशीत
印度语CTH7RF-221K.pdf
विवरण
220UH RADIAL PWR LINE INDUCTOR
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CTH7RF-221K on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CTH7RF-221K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTH7RF-221K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTH7RF-221K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTH7RF CTH7RF CTH7RF CTH7RF CTH7RF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 510 mA 510 mA 510 mA 510 mA 510 mA
Current-Saturation(Isat) 860mA 860mA 860mA 860mA 860mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 430mOhm Max 430mOhm Max 430mOhm Max 430mOhm Max 430mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 3MHz 3MHz 3MHz 3MHz 3MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz