Central Technologies CTCH110F-330M
भाग संख्या
CTCH110F-330M
निर्माता
Central Technologies
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
डेटाशीत
CTCH110F-330M.pdf
विवरण
33UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CTCH110F-330M on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CTCH110F-330M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCH110F-330M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCH110F-330M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTCH110F CTCH110F CTCH110F CTCH110F CTCH110F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 2.9A 2.9A 2.9A 2.9A 2.9A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 55mOhm Max 55mOhm Max 55mOhm Max 55mOhm Max 55mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz