Vishay Dale CSC08A031K50GEK
भाग संख्या
CSC08A031K50GEK
निर्माता
Vishay Dale
श्रेणी:
抵抗ネットワーク、アレイ
पैकेज
8-SIP
डेटाशीत
印度语CSC08A031K50GEK.pdf
विवरण
RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 8SIP
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CSC08A031K50GEK on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CSC08A031K50GEK price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CSC08A031K50GEK?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case 8-SIP 8-SIP 8-SIP 8-SIP 8-SIP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CSC CSC CSC CSC CSC
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 1.5k 1.5k 1.5k 1.5k 1.5k
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C ±50ppm/°C
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 300mW 300mW 300mW 300mW 300mW
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.790 L x 0.098 W (20.07mm x 2.49mm) 0.790 L x 0.098 W (20.07mm x 2.49mm) 0.790 L x 0.098 W (20.07mm x 2.49mm) 0.790 L x 0.098 W (20.07mm x 2.49mm) 0.790 L x 0.098 W (20.07mm x 2.49mm)