CR4480-100.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CR4480-100.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CR4400 | CR4400 | CR4400 | CR4400 | CR4400 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| ForMeasuring | AC | AC | AC | AC | AC |
| Current-Sensing | 100A | 100A | 100A | 100A | 100A |
| NumberofChannels | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Output | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Sensitivity | - | - | - | - | - |
| Frequency | 50Hz ~ 400Hz | 50Hz ~ 400Hz | 50Hz ~ 400Hz | 50Hz ~ 400Hz | 50Hz ~ 400Hz |
| Linearity | - | - | - | - | - |
| Accuracy | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% |
| Voltage-Supply | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| ResponseTime | 250ms | 250ms | 250ms | 250ms | 250ms |
| Current-Supply(Max) | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C |