CR Magnetics Inc. CR4220-30
भाग संख्या
CR4220-30
निर्माता
CR Magnetics Inc.
श्रेणी:
電流トランスデューサ
पैकेज
Module
डेटाशीत
印度语CR4220-30.pdf
विवरण
SENSOR CURRENT XFMR 30A AC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CR4220-30 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CR4220-30 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CR4220-30?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CR4220-30.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CR4220-30 pin diagram, CR4220-30 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CR4200 CR4200 CR4200 CR4200 CR4200
ProductStatus Active Active Active Active Active
ForMeasuring AC AC AC AC AC
Current-Sensing 30A 30A 30A 30A 30A
NumberofChannels 1 1 1 1 1
Output Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Sensitivity - - - - -
Frequency 50Hz ~ 400Hz 50Hz ~ 400Hz 50Hz ~ 400Hz 50Hz ~ 400Hz 50Hz ~ 400Hz
Linearity - - - - -
Accuracy ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5%
Voltage-Supply 24V 24V 24V 24V 24V
ResponseTime 250ms 250ms 250ms 250ms 250ms
Current-Supply(Max) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C