CR Magnetics Inc. CR4120-75
भाग संख्या
CR4120-75
निर्माता
CR Magnetics Inc.
श्रेणी:
電流トランスデューサ
पैकेज
Module
डेटाशीत
印度语CR4120-75.pdf
विवरण
SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CR4120-75 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CR4120-75 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CR4120-75?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CR4120-75.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CR4120-75 pin diagram, CR4120-75 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc. CR Magnetics Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CR4100 CR4100 CR4100 CR4100 CR4100
ProductStatus Active Active Active Active Active
ForMeasuring AC AC AC AC AC
Current-Sensing 75A 75A 75A 75A 75A
NumberofChannels 1 1 1 1 1
Output Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Sensitivity - - - - -
Frequency 20Hz ~ 5kHz 20Hz ~ 5kHz 20Hz ~ 5kHz 20Hz ~ 5kHz 20Hz ~ 5kHz
Linearity - - - - -
Accuracy ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5%
Voltage-Supply 24V 24V 24V 24V 24V
ResponseTime 250ms 250ms 250ms 250ms 250ms
Current-Supply(Max) 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
OperatingTemperature 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C 0°C ~ 60°C