Sensata-Crydom CN100D05
भाग संख्या
CN100D05
निर्माता
Sensata-Crydom
श्रेणी:
ソリッド ステート リレー
पैकेज
4-SIP
डेटाशीत
印度语CN100D05.pdf
विवरण
SSR RELAY, PLUG-IN/PCB MOUNT SIP
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CN100D05 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CN100D05 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CN100D05?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CN100D05.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CN100D05 pin diagram, CN100D05 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Package/Case 4-SIP 4-SIP 4-SIP 4-SIP 4-SIP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CN CN CN CN CN
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
OutputType DC DC DC DC DC
Voltage-Input 3 ~ 12VDC 3 ~ 12VDC 3 ~ 12VDC 3 ~ 12VDC 3 ~ 12VDC
Voltage-Load 0 V ~ 100 V 0 V ~ 100 V 0 V ~ 100 V 0 V ~ 100 V 0 V ~ 100 V
LoadCurrent 6 A 6 A 6 A 6 A 6 A