CM1F-D-P-12V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CM1F-D-P-12V.
| चित्र |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CM | CM | CM | CM | CM |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| CoilType | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching | Non Latching |
| CoilCurrent | 125 mA | 125 mA | 125 mA | 125 mA | 125 mA |
| CoilVoltage | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| ContactRating(Current) | 35 A | 35 A | 35 A | 35 A | 35 A |
| SwitchingVoltage | 14VDC - Nom | 14VDC - Nom | 14VDC - Nom | 14VDC - Nom | 14VDC - Nom |
| MustOperateVoltage | 7 VDC | 7 VDC | 7 VDC | 7 VDC | 7 VDC |
| MustReleaseVoltage | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC |