CL240A10.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CL240A10.
| चित्र |
| निर्माता | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom |
| Package/Case | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CL | CL | CL | CL | CL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| OutputType | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross |
| Voltage-Input | 90 ~ 250VAC | 90 ~ 250VAC | 90 ~ 250VAC | 90 ~ 250VAC | 90 ~ 250VAC |
| Voltage-Load | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V |
| LoadCurrent | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A | 10 A |