Eaton - Bussmann Electrical Division CEO100M125
भाग संख्या
CEO100M125
निर्माता
Eaton - Bussmann Electrical Division
श्रेणी:
電気、特殊ヒューズ
पैकेज
Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
डेटाशीत
印度语CEO100M125.pdf
विवरण
FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CEO100M125 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CEO100M125 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CEO100M125?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CEO100M125.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CEO100M125 pin diagram, CEO100M125 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
चित्र CEO40 CEO50 CEO63 CEO100 CEO80
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CEO CEO CEO CEO CEO
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount Bolt Mount
FuseType Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge Cartridge
CurrentRating(Amps) 100A 100A 100A 100A 100A
VoltageRating-AC 415 V 415 V 415 V 415 V 415 V