Sumida America Components Inc. CDRR75NP-151MC
भाग संख्या
CDRR75NP-151MC
डेटाशीत
印度语CDRR75NP-151MC.pdf
विवरण
FIXED IND 150UH 660MA 485MOHM SM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CDRR75NP-151MC on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CDRR75NP-151MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRR75NP-151MC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series CDRR CDRR CDRR CDRR CDRR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 660 mA 660 mA 660 mA 660 mA 660 mA
Current-Saturation(Isat) 360mA 360mA 360mA 360mA 360mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 485mOhm Max 485mOhm Max 485mOhm Max 485mOhm Max 485mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz