Sumida America Components Inc. CDR105NP-680MC
भाग संख्या
CDR105NP-680MC
निर्माता
Sumida America Components Inc.
श्रेणी:
固定インダクタ
पैकेज
Nonstandard
डेटाशीत
印度语CDR105NP-680MC.pdf
विवरण
FIXED IND 68UH 970MA 220MOHM SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CDR105NP-680MC on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CDR105NP-680MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR105NP-680MC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CDR105 CDR105 CDR105 CDR105 CDR105
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH
Tolerance -15%, +20% -15%, +20% -15%, +20% -15%, +20% -15%, +20%
CurrentRating(Amps) 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA 970 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 11MHz 11MHz 11MHz 11MHz 11MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz