Taiyo Yuden CBC2012T4R7MV
भाग संख्या
CBC2012T4R7MV
डेटाशीत
CBC2012T4R7MV.pdf
विवरण
FIXED IND 4.7UH 360MA 650MOHM SM
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order CBC2012T4R7MV on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the CBC2012T4R7MV price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CBC2012T4R7MV?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CBC2012T4R7MV.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
निर्माता Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CB, C Type CB, C Type CB, C Type CB, C Type CB, C Type
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 360 mA 360 mA 360 mA 360 mA 360 mA
Current-Saturation(Isat) 360mA 360mA 360mA 360mA 360mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz