CAV-16-0.15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CAV-16-0.15.
| चित्र |
| निर्माता | Amgis, LLC | Amgis, LLC | Amgis, LLC | Amgis, LLC | Amgis, LLC |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | CA | CA | CA | CA | CA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | - | - | - | - | - |
| Inductance@Frequency | 150 µH @ 10 kHz | 150 µH @ 10 kHz | 150 µH @ 10 kHz | 150 µH @ 10 kHz | 150 µH @ 10 kHz |
| CurrentRating(Max) | 16A | 16A | 16A | 16A | 16A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 3mOhm (Typ) | 3mOhm (Typ) | 3mOhm (Typ) | 3mOhm (Typ) | 3mOhm (Typ) |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.693 L x 1.102 W (43.00mm x 28.00mm) | 1.693 L x 1.102 W (43.00mm x 28.00mm) | 1.693 L x 1.102 W (43.00mm x 28.00mm) | 1.693 L x 1.102 W (43.00mm x 28.00mm) | 1.693 L x 1.102 W (43.00mm x 28.00mm) |
| Height(Max) | 1.870 (47.50mm) | 1.870 (47.50mm) | 1.870 (47.50mm) | 1.870 (47.50mm) | 1.870 (47.50mm) |