Crystek Corporation C3391-18.432
भाग संख्या
C3391-18.432
डेटाशीत
印度语C3391-18.432.pdf
विवरण
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS SMD
Product details
1. How to order C3391-18.432 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the C3391-18.432 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C3391-18.432?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C3391-18.432.
Frequency 18.432 MHz 18.432 MHz 18.432 MHz 18.432 MHz 18.432 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 18mA 18mA 18mA 18mA 18mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm)