Crystek Corporation C3391-1.544
भाग संख्या
C3391-1.544
निर्माता
Crystek Corporation
श्रेणी:
発振器
पैकेज
4-SMD, No Lead
डेटाशीत
印度语C3391-1.544.pdf
विवरण
XTAL OSC XO 1.5440MHZ HCMOS SMD
मात्रा
भुगतान
payment
शिपिंग
payment
Product details
1. How to order C3391-1.544 on फुदोंग कम्युनिकेशन (शेनझेन) समूह कंपनी लिमिटेड?
3. Are the C3391-1.544 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C3391-1.544?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C3391-1.544.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series C33 C33 C33 C33 C33
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 1.544 MHz 1.544 MHz 1.544 MHz 1.544 MHz 1.544 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 18mA 18mA 18mA 18mA 18mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm)